Padarykite šį tinklapį namų puslapiu Susisiekite   

videomuzika.lt

Sveikinimai Atvirukai SMS tekstai Tostai Palinkėjimai Posakiai Atsiliepimai

:: Vardadieniai ::
Šiandien:
Jogailė, Liberta

Rytoj:
Gedvilė, Marijus, Morta

vardadienių paieška:: Statistika ::
Svetainėje:
Sveikinimų:
634
SMS tekstų:
190
Palinkėjimų:
21
Posakių:
17
Tostų:
25
:: Reklama ::
Humoras, linksmi video, juokingi paveiksliukai, flash zaidimai, nuogos merginos, prikolai ir anekdotai www.uch.lt

Muzikiniai video klipai

  Tinklapiu katalogas
  Zaidimai
  Restoranai
  Skelbimai
  Viešbutis Klaipėdoje
  Viešbučiai Klaipėdoje
:: Tostai ::Sveikinimų puslapiai
[1][2][3][4]


Keliavo Ašotas iš vieno aūlo į kitą. Kelias ėjo kalnais, vingiavo tarp uolų ir bedugnių. Staiga asilas sustojo ir nė iš vietos. Ašotas pradėjo jį raginti, šūkauti. Asilas stovi kaip įkastas. Ėmė Ašotas jį keikti, vadinti visokiais žodžiais, talžyti botagu. Bet asilas kaip stovėjo, taip ir paliko stovėti. Paskui jis pats nuėjo. Ir tada Ašotas pamatė, kad už posūkio stovi didžiulis akmuo, kuris ką tik nukrito, ir jei asilas nebūtų sustojęs, akmuo būtų juos abu užmušęs. Apkabino šeimininkas protingą gyvulį ir padėkojo. Tad išgerkim už tai, kad mes visada ginčydamiesi įsiklausytume į kito nuomonę, tegul jis būna net ir asilas. 

Autorius: nežinomas

Skaityti toliau

Petras su draugais, susirinkusiais jo bute, šventė gimtadienį. Kai žmona išėjo į virtuvę ruošti karštų patiekalu, Petras ėmė guostis: - Aš jau seniai pastebėjau, jog mano žmona neturi jokio skonio. Bet štai užvakar ji apsivilko tokią pasibaisėtinai bjaurią suknelę, jog man tiesiog trūksta žodžių jai apibūdinti. Žinoma, aš neišdrįsau jai tiesiai pasakyti apie tai, bet kai ji išėjo į gatvę ir aš, pažvelgęs pro langą, pamačiau, kaip... Tuo metu į kambarį netikėtai įėjo Petro žmona. - Ir kas svarbiausia, — nė kiek nesutrikęs tęsė pasakojimą Petras, - šitą vargšą katinėlį jie rado pačioje televizijos bokšto viršūnėje... Pono Petro žmona taip ir nesuprato, kas privertė visą kompaniją taip gardžiai ir vieningai nusikvatoti. Tad pakelkime taurę už tuos vyrus, kurie visada randa išeitį iš pačių netikėčiausių situacijų! 

Autorius: nežinomas

Skaityti toliau

Ėjo kartą žmogus per pasaulį ir nešėsi žibintą. Jo žmonės ėmė klausinėti: - Ko gi tu ieškai, žmogau? Turtų? - Na ir sugalvojote... kam jie man? - Tai gal ieškai tiesos? - Ką, gal aš kvailas? — nusišaipė žmogus. — Tiesos nerasi... - Tai gal meilės ieškai? — klausinėjo moterys. - Nejuokinkit manęs, — tvirtai laikėsi keliauninkas. - Tai gal draugystės ieškai? - neatlyžo žmonės. - Bergždžios pastangos... - Tai ko gi tu ieškai, žmogau? - Pašnekovo, — pagaliau prisipažino žmogus. Tad norėčiau pakelti taurę už puikius pašnekovus, kuriuos aš čia sutikau, šioje kompanijoje! 

Autorius: nežinomas

Skaityti toliau

Kartą vienas turtingas karalius turėjo gražuolę dukrą. Jis uždarė ją j aukštą aukštą bokštą ir tarė visiems, jog tas drąsuolis, kuris pajėgs užkopti j šį bokštą, galės vesti gražuolę dukrą ir dar gaus gerą priedą - pusę karalystės. Na, o to drąsuolio, kuris nepajėgs įveikti bokšto, lauks žiauri bausmė - jis bus nustumtas bedugnėn. Ir šati atsirado pirmasis drąsuolis. Kopė, kopė į bokštą, bet įkopti nepavyko. Ir jis buvo nustumtas bedugnėn. Tas pats atsitiko ir antrajam drąsuoliui. Ir tik trečiajam jaunuoliui pavyko įkopti į bokštą. Ir ką gi - karalius duotą žodį tęsėjo. Jis tarė drąsuoliui: „Imk į žmonas mano dukrą ir dar gausi pusę mano karalystės". Bet jaunuolis atšovė: „Nieko man nereikia. Nustumkite mane bedugnėn. - Kodėl? - nejuokais nustebo karalius. - Dėl kompanijos aniems dviems! - atsakė jaunuolis. Tad išgerkim šią taurę už kompaniją! 

Autorius: nežinomas

Skaityti toliau

Prie švenčių stalo apvalaus Turim vyno ir alaus. Tad pakelkim po bakalą Ir išgerkim iki galo.  

Autorius: nežinomas

Skaityti toliau

Keliu aš tostą Už stiprybę, Už gyvenimo duotus džiaugsmus. Keliu aš tostą su šampanu Už mano meilę, Už vargus. Keliu aš tostą Už draugystę, Už šeimą ir draugus. Keliu aš tostą su šampanu Už ateitį, Už naujus laikus. 

Autorius: nežinomas

Skaityti toliau

Pakliuvo asilas į Egiptą ir pasiklydo dykumoje. Eina vieną, antrą, trečią savaitę. Staiga pamato dvi statines. Vienoje iš jų vanduo, kitoje vynas. Ir spėkit, ką jis pasirinko. Taigi aišku, kad vandenį. Tad nebūkim asilais ir išgerkim taurę vyno! 

Autorius: nežinomas

Skaityti toliau

« atgal  toliau »
Puslapio raktažodžiai: Sveikinimai, atvirukai, tostai, palinkėjimai, gražūsžodžiai, posakiai, gimtadienio sveikinimai, su gimtadieniu, jubiliejiniai sveikinimai, motinos, mamosdienos sveikinimaimamai, sms sveikinimai, romantiški sveikinimai, meilės sveikinimai, tevodienossveikinimai, vestuviniaisveikinimai, vardadieniosveikinimai, velykiniaisveikinimai, valentino dienos sveikinimai, kalėdiniaisveikinimai, valentino dienos sveikinimai, valentino dienos atvirukai, valentino diena:: TOP ::
:: Naujienos ::
Užsisakyti Atsisakyti

:: Apklausa ::
Ar radote čia jums patinkantį sveikinimą ar atviruką?
Taip, nuostabu
Galbūt
Nežinau
Neradau

:: Lankytojai ::
  Jūsų atsiliepimai
  Pramogos
  Įtraukti į katalogą
  Padaryti pirmuoju
  Rekomendacija
  Atsiųsti sveikinimą
  Įvertinkite

dabar naršo: 1

:: Draugai ::
  Video klipai
  Pazintys
  Pažintys
  Paveiksliukai
  Įmonių katalogas
  Sveikinimai
  Dainų žodžiai
  Zaidimai
  Atvirukai
  Nuorodu katalogas
  Salės nuoma
  Svečių namai
  Video klipai
  Links
  Dainu zodziai
  Video klipai
  Flash games
  Žaidimai
  Svečių namai